Ovál: Zaječí  pelíšek
Ovál: Zaječí povídání
Ovál: Zaječí kontakt
Ovál: Zaječí výlety
Ovál: Zaječí odkazy
Ovál: Zaječí  projekty

První projekt, na kterém jsme se aktivně podíleli, byla expedice hledá se 16 tisíc. Z akce vznikla publikace, kterou si můžete zakoupit  na webových stránkách nadačního fondu IMPULS.

 

Druhým naším projektem je prodejní výstava námi darovaných velkoformátových fotografií o rozměru 60x40cm v rámci benefičního koncertu nadačního fondu IMPULS 26. dubna 2016 v Anežském klášteře v Praze. Širší portfolio fotografií pro výběr naleznete po klinutí na následující odkaz.

Do kláštera poputuje prvních 8 obrázků. Výtěžek bude věnován na podporu psychoterapie spoluobčanů s diagnózou RS.

 

Též jsme se aktivně zapojili do organizace akce jménem MaRS 2016—Maraton pro Roztroušenou Sklerozu. Video z celé akce najdete na našem zaječím kanálu na youtube (více v zaječích odkazech). Fotografie jsou k vidění na facebokové stránce NF IMPULS.

 

Kalendář, který pomáhá je naše další aktivita. Vynalezli jsme vlastní kalendář a jeho prodejem pomáháme tam, kde je potřeba. Výtěžek z prodeje je určen pro aktivity NF IMPULS. Více najdete na stránkách fondu nebo kdesi na našem FB profilu. Zde je upoutávka na kalendář pro rok 2017 a poté i další pomáhací kalendáře. Vždyť pomáhat je lidské a zde za vaši pomoc dostanete ještě odměnu. Celý rok vám bude připomínat váš dobrý skutek.